Menu
Your Cart

Hakkımızda

Gümrük Market. 2007 yılından bu yana ağırlıkta tekstil, elektronik, otomasyon ve otomotiv parçalarını gümrük ve diğer toplu satış ihalelerinden alıp değerli müşterilerine sunan kurumsal bir şirkettir.

Bünyesinde, 5.000'i aşkın ürün yelpazesi ile global markaları sizlere ulaştıran Gümrük Market, arka planında işleyen organize birimleri ile işini en güncel şekilde sürdürmektedir.
2011 yılında satış ağına eklediği GumrukMarket.com ile müşterilerine doğrudan ulaşabilecekleri platformu faaliyete almış bulunmakta, müşterilerine internet mağazaları haricinde fiziksel mağazaları ile de hizmet sunmaya devam etmektedir.
Gümrük Market edindiği ticari ilkelerle sektörde yerini ileri noktalara taşımış, bu ilkelerin ışığında müşteri odaklı satış stratejisini geliştirmiştir. Fark yaratan ürünleri müşterilerine sunan yapısında ."En Ucuzun Adresi". olma sloganıyla yola çıkmış ve bu doğrultuda konum almıştır.
Satış ağını Türkiye'den Dünya'ya açan Gümrük Market, yabancı müşterilerine de sunduğu çözümlerle memnuniyetlerini kazanmıştır.


Uygun Kaliteye Ekonomik Şartlarla Sahip Olun.
Gizliliğinize Değer Veriyoruz
Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz.